Lyže DYNASTAR Powertrack 79 Fluid modrá

Lyže DYNASTAR Powertrack 79 Fluid - Lyže DYNASTAR Powertrack 79 Fluid
Tento produkt již není v naší nabídce.

Popis

POWERTRACK 79 pro pokročilé a středně pokročilé lyžaře kombinují nejlepší elementy moderních freeridových a allmountainových lyží, mají obrovský sweetspot, jsou skvěle kontrolovatelné a ve všech terénech. Mírný rocker na koncích lyží přináší snadnou kontrolu, balanc a nadnášení, tradiční camber pod vázáním udržuje sílu, energii a držení na hraně na tvrdém sněhu. Progresivní pětibodové vykrojení umožňuje energické a rychlé oblouky zahájené s jednoduchostí v jakýchkoliv sněhových podmínkách. 40 % neupravené svahy / 60 % upravené svahy

Jádro : Active wood core - Technologie jádra kombinuje výhody mnohobuněčného jádra s výhodami jádra dřevěného. Tato technologie je zárukou komfortu, stability, energie a jednoduchosti použití.
Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice
Rocker : Tip Rocker - Tradiční průhyb na většině lyže a mírný nízký rocker na špici. Tradiční průhyb poskytuje více energie, absorpci nárazů a držení na hraně, zatímco rocker na špici usnadňuje zatáčení na plochých lyžích. Během oblouku je lyže tolerantní, udržuje kontakt se sněhem po celé délce hrany.
Technologie : Powerdrive - spočívá v kombinaci jádra Active Wood s visco-elastomerovými inzerty a zaručuje přirozenou flexi pro více přesnosti, kontroly a komfortu, navíc je zárukou plynulých oblouků
Krojení : 120 - 73 - 104 mm
Radius : 15 m při 167 cm
Lyžařská zdatnost : středně pokročilý až pokročilý
Doporučená délka : - 5 až - 15 cm k výšce postavy
Deska : Konect - kolejnicová deska, montáž bez šroubů

Zákaznické recenze

Dosud nebyla přidána žádná recenze, buďte první.

Recenze

Zadaný e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze pro případnou zpětnou vazbu.

Ochrana proti spamu

Napište prosím číslici třicetosm.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.