Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27

Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27

- 40%

2 214 Kč 3 690 Kč

Fatpipe

Skladem

Popis

G-BOW 27

Florbalová hůl FATPIPE G-BOW Wiz 27 technologicky kombinuje dvě nejoblíbenější technologie florbalových shaftů značky FATPIPE - technologii G-SERIE a technologii BOW. Díky tomuto spojení byla vytvořena ultralehká florbalová hůl (díky použití japonských karbonových vláken okolo pouhých 200g!), která je po celí její délce jejího shaftu prohnutá (do tvaru luku). Ve výsledku pak dostanete do ruky florbalovou hůl, díky které budou vaše střely prudší a váš cit pro míček se několikanásobně navýší. 

Tato florbalka má střední flex (tvrdost) v hodnotě 27. V dnešní době jsou florbalové hole s tvrdostí v rozmezí 27 – 30 těmi nejčastějšími, jaké můžete na na trhu najít. Hokejky s touto hodnotou flexu jsou vhodné pro nejširší spektrum hráčů a pro jakýkoliv typ střely a jsou ideální volbou, pokud chcete skutečně využít všech vlastností florbalové hole.

Tato florbalová hůl je osazena středně tvrdou florbalovou čepelí FATPIPE WIZ – jedna z klasických čepelí značky Fatpipe, specifická zejména pro nakloněný horní okraj a předzahnutou patu čepele. Velmi lehce tvarovatelná.

V dobrém držení hokejky vám určitě pomůže florbalová omotávka FATPIPE Superlight Sticky Grip, což je klasickým způsobem namotávaný grip, který se dobře drží a jeho hlavní předností je velmi nízká váha, díky které skvěle zapadá do konceptu holí z G-Serie.

Kategorie

Zákaznické recenze

Dosud nebyla přidána žádná recenze, buďte první.

Recenze

Zadaný e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze pro případnou zpětnou vazbu.

Ochrana proti spamu

Napište prosím číslici třicetosm.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.