Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27

Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27
Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27
Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27
Florbalová hůl FATPIPE G-Bow 27

- 10%

1 791 Kč 1 990 Kč

Fatpipe

Skladem

Popis

WIZ 27

Florbalová hůl FATPIPE Wiz 27 má klasicky rovný shaft bez použití speciálních technologií. Jeho největší předností pak je materiálové složení ze 100% karbonových vláken, které mu dává ty nejlepší vlastnosti.

Tato florbalka má střední flex (tvrdost) v hodnotě 27. V dnešní době jsou florbalové hole s tvrdostí v rozmezí 27 – 30 těmi nejčastějšími, jaké můžete na na trhu najít. Hokejky s touto hodnotou flexu jsou vhodné pro nejširší spektrum hráčů a pro jakýkoliv typ střely a jsou ideální volbou, pokud chcete skutečně využít všech vlastností florbalové hole.

Tato florbalová hůl je osazena středně tvrdou florbalovou čepelí FATPIPE WIZ – jedna z klasických čepelí značky Fatpipe, specifická zejména pro nakloněný horní okraj a předzahnutou patu čepele. Velmi lehce tvarovatelná. 

V dobrém držení hokejky vám určitě pomůže florbalová omotávka FATPIPE Sticky, což je klasickým způsobem namotávaný grip, který se dobře drží a moc dobře odvádí pot, díky čemuž neprokluzuje ani při delším hraním.

Kategorie

Zákaznické recenze

Dosud nebyla přidána žádná recenze, buďte první.

Recenze

Zadaný e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze pro případnou zpětnou vazbu.

Ochrana proti spamu

Napište prosím číslici třicetosm.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.