Batoh PINGUIN Activent 48 modrá

Batoh PINGUIN Activent 48 - Batoh PINGUIN Activent 48
Batoh PINGUIN Activent 48

2 356 Kč

Pinguin

Skladem

Popis

Menší dvoukomorový batoh s opravdu velkými možnostmi přizpůsobení.

Detailní popis

Na spodní straně batohu se nachází dvě jednoduchá poutka na trekkingové hole nebo případně na cepíny a hned nad nimi se nachází dostatečně prostorný vchod do spodní komory. Ve stejné úrovni po stranách jsou pak umístěny dvě strečové kapsy ze síťoviny a nad nimi pak kompresní popruhy, spodní s přezkami a vrchní se sponami, mezi nimiž se pak nachází lamelové vertikální kapsy na vybavení.

Na přední straně batohu se pak nachází další dva horizontální popruhy, tentokrát oba se sponami. Ty jsou vhodné například pro uchycení stanu, sněžnic nebo snowboardu. Na obou koncích vrchního popruhu se nakonec nachází velcro poutka na trekkingové hole nebo cepíny, která se v případě (ne)potřeby dají odepnout. Přes vstup do vrchní komory, který je standardní kruhový a zapíná se pomocí dvou tkanic s brzdičkami, je umístěn další popruh, jenž je primárně určen na přichycení lana, ale lidové tvořivosti se meze nekladou.

Uvnitř vrchní komory se nachází kapsa na hydrovak s poutky a vývodem dostatečně velkým i pro hadičku s izolačním rukávem a otvor pro zádovou výztuhu, která se dá v případě potřeby oddělat. Ta je tvořena polypropylenovou deskou a třemi duralovými výztužemi ve tvaru T se dvěma nohami. Na víku batohu jsou pak umístěny dvě kapsy, jedna větší vzadu a druhá, menší, vespod.

Na konec je nutno ještě připomenout, že komory jsou oddělené přepážkou na zip se dvěma jezdci a že kombinací hlavy batohu a bederního pásu lze vyrobit ledvinku.

Technické parametry

Materiál HICOR 3.0 RS; HICOR 6.0; Spony Duraflex X-Lite Easy Access
Objem 48 L
Hmotnost 1.75 kg
Počet komor 2
Vnější / vnitřní zipové kapsy 4/1
Nastavitelné ramenní popruhy Ano
Odnímatelný bederní pás Ano
Integrovaná pláštěnka Ano
Možnost pitného vaku Ano
Zádový systém 3D Mesh Back System
Zipy YKK
Rozměry 71 x 32 x 26 cm
Objem 31L - 50L

Zákaznické recenze

Dosud nebyla přidána žádná recenze, buďte první.

Recenze

Zadaný e-mail nebude zveřejněn. Slouží pouze pro případnou zpětnou vazbu.

Ochrana proti spamu

Napište prosím číslici třicetosm.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.